ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић састао се данас са гувернером Развојне банке Савета Европе Ролфом Венцелом и том приликом му уручио одликовање за унапређење сарадње наше земље са том институцијом.
Повезане вести
"БИЛАТЕРАЛНИ ОДНОСИ НА НАЈВИШЕМ НИВОУ": Вучић примио амбасадора Турске у опроштајну посету
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић примио је данас у опроштајну посету амбасадора Турске Танџуа Билгича и истакао да је политички дијалог две земље последњих година био веома интензиван, а да то важи и за економску сарадњу, имајући у виду да је трговинска размена у последње четири године готово удвостручена.
09. 03. 2021. у 10:33 >> 12:03
ЈАСНО ЈЕ ДА СУ ИМАЛИ РЕДОВНУ КОМУНИКАЦИЈУ: Вучевић о шокантном снимку разговора Вулетића и Беливука - Причају као двојица пријатеља
НАКОН слушања снимка разговора, јасно се закључује да је реч о двојици људи који имају редовну комуникацију и добар однос, а који притом треба и да заједно реализују неки договор.
09. 03. 2021. у 10:06
ОПРОШТАЈНА ПОСЕТА: Вучић сутра са амбасадором Турске Билгичом
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић примиће сутра у опроштајну посету амбасадора Турске Танжуа Билгича.
08. 03. 2021. у 22:00
СПРЕМА СЕ СМЕНА МИНИСТАРА: Све гласнији позиви да се СНС обрачуна са учесницима у завери против Вучића
ОДМОТАВАЊЕ клупка нелегалног прислушкивања и праћења Александра Вучића и чланова његове породице које су организовале одметнуте структуре МУП повезане са криминалним кланом Вељка Беливука, могло би да доведе и до реконструкције Владе Србије, па чак и до ванредних парламентарних избора и пре пролећа 2022.
09. 03. 2021. у 09:00
КО ЈЕ ХРВАТ КОЈИ ЈЕ СРАМНО НАПАО СРБЕ И ВУЧИЋА? Познат по великом скандалу, своју усташофилију замаскирао "војном историјом" (ФОТО)
ТЕКСТ хрватског новинара Звонимира Деспота, који је у Вечерњем листу безочно напао српски народ и председника Александра Вучића, изазвао је бес домаће јавности.
08. 03. 2021. у 19:23
Најновије из рубрике
МИНИСТАР ОДБРАНЕ ГАШИЋ: Покушај увођења једноумља под плаштом правде
МИНИСТАР одбране Братислав Гашић реаговао на пресуду Првог основног суда против "Новости".
03. 12. 2025. у 21:21
"ПОДРШКА АНДРИЈАНИ И НОВОСТИМА" Брнабић о срамној пресуди: Чекам само ко ће све да осуди од међународних институција (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Србије Ана Брнабић осудила је срамну пресуду упућену уредници "Новости" Андријани Нешић.
03. 12. 2025. у 21:17
"УДАР НА УРЕДНИЦУ “НОВОСТИ” ЈЕ СРАМАН ПРИТИСАК БЛОКАДЕРА НА СЛОБОДУ МЕДИЈА" Петковић: Ово је незавидни покушај да се ућутка истина
ДИРЕКТОР канцеларије за КиМ Петар Петковић прокоментарисао је срамну пресуду упућену уредници "Новости" Андријани Нешић.
03. 12. 2025. у 21:00
ДОШЕН ПОРУЧИО: Ова пресуда шаље поруку свима који улазимо правни систем да се у Србији, труд и знање могу срушити једном одлуком
ПРАВНИК Новак Дошен анализирао је пресуду коју је против "Новости" донео Први основни суд.
03. 12. 2025. у 20:48
"ТО ЈЕ УДАР НА ЦЕЛОКУПНУ ЈАВНОСТ": Удружење електронских медија (COMNET) осудило је срамну пресуду упућену уредници "Новости"
УДРУЖЕЊА електронских медија (COMNET) осудило је срамну пресуду упућену уредници "Новости" Андријани Нешић.
03. 12. 2025. у 20:37
Veka
10.03.2021. 11:36
Sve pohvale za odlikovanje guvernera Razvojne banke.
Jovana
10.03.2021. 11:49
Zasluženo priznanje za g. Vencela. Unapredio je saradnju od obostrane koristi.
Tamara
10.03.2021. 11:54
To je stvarno lepo, ko god je zaslužio.
sasa
10.03.2021. 12:31
Verujemo u nase clanstvo do 2025 godine
dasa
10.03.2021. 12:32
srbija nastasvlja svoj put ka EU
dasa
10.03.2021. 12:32
Svaka cast,zaasluzeno cestitke
Milan
10.03.2021. 13:36
Nastaviti odlicnu saradnju sa Razvojnom bankom Saveta Evrope sto ce uciniti nasu zemlju privlacnijom za strane investicije.
Mily
10.03.2021. 14:18
Srbija ima odlicne odnose sa EU i nadamo se da cemo se uskoro prikljuciti toj evropskoj zajednici.