НАПАДИ СУ НАЈЈАЧИ КАДА СРБИЈА НАПРЕДУЈЕ: Убедљиво смо први по расту у региону, данас смо 70 евра испред БиХ и Црне Горе
ЛАЖ је постала главни метод деолвања оних који би да руше Србију - рекао је Александар Вучић у вечерашњемк обраћању грађанима из Абу Дабија.

Фото: Принтскрин
Он је рекао да су такви напади најјачи када Србија показује напредак, и да смо убедљиво први по расту у региону.
- Црна Гора нам је бежала за плате, а сада смо далеко испред њих. Заостајали смо 70 евра за БиХ. Данас смо 70 евра испред њих. Када то видите, када видите да смо први по вакцинацији, да градимо путеве и болнице, када видите да показујемо способност да напредујемо, и држимо се као суверена земља, па шта мислите коме је у интересу да нас нападају - запитао је Вучић.
- Не сме да се говори о успесима наше земље, рекао је Вучић.
Препоручујемо

ПРЕДСЕДНИК СЕ ОБРАТИО ИЗ АБУ ДАБИЈА: Вакцинисали смо преко 1.146.000 грађана
10. 03. 2021. у 22:19

ВУЧИЋ О НАПАДИМА ДАКЕ ДАВИДОВИЋА: Велика је нервоза јер он мора да помогне Ђукановићу
10. 03. 2021. у 22:14

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (6)