ВУЧИЋ: Апелујем да пустите "Крик" да ради свој посао, то је одлика демократије

Андријана Нешић

10. 03. 2021. у 22:53

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на чињеницу да је Беливук препоручивао оцу једног убијеног младића да да интервју "Крику".

ВУЧИЋ: Апелујем да пустите Крик да ради свој посао, то је одлика демократије

Фото: Принтскрин

- Много је тешко било гледати тог родитеља, који је чак у једном тренутку рекао да се плаши да му је син нестао у полицији. Ја не желим да верујем у то, али се сви наводи оца поменутог младића испитују. Да је оцу тог младића Беливук рекао да се јави Пинку, можете да замислите како би реаговали сви ти медији и стране амбасаде. Али ја апелујем да пустите "Крик" да ради свој посао, то је одлика демократије, и имају право да раде свој посао како хоће. Може да им буде извор чак и Беливук, али не смеју да спрече људе да причају о томе - рекао је председник.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (1)

ЛЕТО УЗ ШАМПИОНЕ – Више од 100 малишана бесплатно тренирало са прослављеним спортистима