СЛИКА СА ЈАРЕТОМ: Министарка Татјана Матић обишла села на падинама Бобије
МИНИСТАРКА трговине и туризма Татјана Матић обилази често туристичке дестинације по Србији, како би се обогатила мапа атрактивних места у нашој земљи.

Privatna arhiva
Тако је недавно била у селима на падинама планине Бобије, где је природа нетакнута, а куће аутентичне и у етно-стилу.
Домаћини су је провели њиховим крајем, а незаобилазна тачка била је и штала у којој се баш тих дана ојарила коза.
Министарка се фотографисала са јаретом, а људима овог краја пожелела је што више гостију који ће отићи задовољни, уз фотографије које су као разгледнице.
Препоручујемо

ПОВРАТАК ПАШИЋА: Никола Селаковић у кабинету има портрет свог имењака и претходника
12. 03. 2021. у 11:44

МИРИС ПРОЛЕЋА: Министарку Дарију у кабинету чекало пријатно изненађење
11. 03. 2021. у 14:29 >> 14:30

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

ВРТОГЛАВА СУМА: Колику националну пензију прима Љиљана Благојевић
ЈЕДНА од наших најистакнутијих драмских уметница Љиљана Благојевић отишла је у пензију, а налази се међу двадесетчетворо уметника, који ће примају националну пензију за допринос култури.
07. 06. 2025. у 11:30
Коментари (1)