ТЕК ТАКО ЗАБОРАВИО РАЧУН НА КОМ ИМА 6 МИЛИОНА? Јованов захтева да се утврди порекло Ђиласовог новца

Новости онлине

17. 03. 2021. у 11:07

ПОТПРЕДСЕДНИК Српске напредне странке Миленко Јованов реаговао је поводом открића "Новости" о рачунима које Драган Ђилас има на Маурицијусу и у Швајцарској.

ТЕК ТАКО ЗАБОРАВИО РАЧУН НА КОМ ИМА 6 МИЛИОНА? Јованов захтева да се утврди порекло Ђиласовог новца

Фото: Танјуг

- Будући да је Драган Ђилас пре само два дана тврдио да нема никакве рачуне, поставља се питање да ли је свесно лагао, или је, просто, заборавио на рачун на Маурицијусу - запитао је Јованов.

Фото: Танјуг

Он каже да ако је Ђилас свесно лагао, то значи да је он итекако свестан шта је све радио и да је покушао то да прикрије.

- Међутим, ако је заборавио на тај рачун, онда се поставља питање колико још има сличних рачуна и пара на њима, кад је тек тако заборавио рачун на коме има скоро 6 милиона евра. У сваком случају, мислим да институције државе морају да предузму кораке из своје надлежности и да се утврди одакле тај новац, како је тамо доспео и да ли је том приликом и ко кршио законе Србије. Ово заиста не би смело да остане на нивоу новинских текстова и анализа, већ мора добити епилог у поступку пред институцијама - рекао је Јованов.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита

СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.

27. 06. 2025. у 16:50

Коментари (30)

КАД ИМАТЕ МЕСИЈА СВЕ ЈЕ МОГУЋЕ! Интер Мајами сања нову сензацију и кује план да елиминише првака Европе