СКАНДАЛ У УЖИВО ПРОГРАМУ: Чанку смета застава Србије! (ВИДЕО)

Novosti online

19. 03. 2021. у 15:19

ЛИДЕР ЛСВ Ненад Чанак негативно је коментарисао заставе Србије уз које су Срби славили победу у Никшићу.

СКАНДАЛ У УЖИВО ПРОГРАМУ: Чанку смета застава Србије! (ВИДЕО)

Фото: Хепи ТВ принтскрин

Чанак је истовремено алудирао на то да у Србији не би могла да се вијори застава Хрватске у Шиду или застава Мађарске у Суботици.

Реаговао је политички активиста из Црне Горе Владислав Дајковић, те објаснио да је Чанак у жалости због пораза његовог пријатеља Мила Ђукановића.

Дајковић је подсетио Чанку објаснио да је Црној Гори Србија "друга половина срца" и да је легитимно да Срби у Црној Гори славе са српском заставом, те подсетио да се у Тузима вијори и албанска застава.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном

АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.

06. 03. 2026. у 09:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

Коментари (1)

ЗДРАВА ХРАНА СВАКОГ ДАНА: МАXИ платформа посвећена здравој исхрани