УМЕСТО ДА СУ ГРАДИЛИ ОНИ СУ КРАЛИ: Вучић одговорио због чега није било инвестиција у путеве и мостове раније
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обишао је данас радове око Шапца. Он је на питање новинара због чега се по завршетку приватизације, а пре 2012. године, када је било највише пара нису градили путеви и мостови председник је рекао:

Фото: Танјуг/Драган Кујунџић
- Па градили се рачуни од Маурицијуса, преко Хонгконка до Швајцарске. Све су рачуне изградили, па се онда фолирају. Каже - не ради банка. Немој да се правите наивни и блесави. Као погодили сте ми тачну цифру у Швајцарској али сте погрешили на Маурицијусу. Па му погодили у Хонгконгу, па му погодили како је мењао имена фирми и свега другог. А порез у Србији ни да плате. Ем опљачкали Србију, ем ни порез нису хтели да плате. Шта бисте ви да градите када они имају по 600 - 700 милиона евра. Ми смо за мост дали 40 милиона евра. Да су по толико улагали могли су десет мостова да изграде - рекао је Вучић.
Препоручујемо

ВУЧИЋ ОБИШАО РАДОВЕ КОД ШАПЦА: Поносан сам на нашу Србију, градимо нови крвоток! (ВИДЕО)
26. 03. 2021. у 13:07 >> 14:00

ШОК ОТКРИЋЕ, ЕВО КО ВОДИ ОБОЈЕНУ РЕВОЛУЦИЈУ У СРБИЈИ! Вучићевић разоткрио блокадерско-криминалну хоботницу, у све умешан ректор Ђокић!
ГЛАВНИ уредник Информер ТВ Драган Ј. Вучићевић открио је шокантне податке о медијско-политичкој, блокадерској криминалној хоботници која се крије иза покушаја изазивања грађанског рата у Србији.
20. 07. 2025. у 15:05

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (2)