СТАТУА ГЛАВАША НА ПОКЛОН: Балша Божовић подржао Кену у његовој фудбалској каријери у Глибовцу
НЕКАДАШЊИ посланици ДС, Балша Божовић и Радослав Милојичић Кена, наставили су дружење и сарадњу и по одласку из скупштинских клупа, али овога пута не у политици, већ у спорту.

Архива
Тако је Божовић на инстаграм-профилу објавио да је ватрени навијач Фудбалског клуба "Станоје Главаш" из Глибовца, код Смедеревске Паланке, у чијем првом тиму игра и Кена.
- Засада сам једини члан Управног одбора клуба. Још ме нису убацили ни у вибер-групу, а од мене су на поклон добили статуу Главаша, који је био устаник из села Глибовац - написао је Божовић.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ГЛУМИЦА И РАНИЈЕ ИМАЛА ПРОБЛЕМА СА ЗАКОНОМ? Бурне реакције Русије на хапшење Биковићеве бивше, захтева се СТРОГА казна
ЛЕПОТИЦА из Санкт Петербурга, која се прославила драмом "Лед", за око нам је запела захваљујући романси са партнером из поменутог филма, популарним српским глумцем који је и у Русији изградио завидну каријеру.
06. 09. 2025. у 11:32
Коментари (0)