НЕЋЕМО ДОЗВОЛИТИ НОВИ ПОГРОМ: Вучић о разговорима са Приштином и промовисању идеје "велике Албаније"
17. 04. 2021. у 22:50
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је вечерас да Србија неће дозволити протеривање и погром Срба са Косова и Метохије.
Za sve je u pravu, pa više niko nikada ne bi dozvolio da se narodu desi što se dešavalo. Branićemo i štititi sve što je naše i čuvaćemo ono što su nečiji dedovi nama ostavili
Za postizanje kompromisa potrebno je da obe strane pokazuju zainteresovanost i spremnost, a ne samo Srbija.
Бранићемо свој народа као исвој територијални сувернитете и интегритете
Mislim da je Pristina preteruje i da taj dijalog sa njima nema nikakvog smisla. Kompromis sa njima je nemoguc. Predsednik se stvarno lavovski bori
Izjavama iz Pristine se vidi koliko su oni ostali u proslosti i koliko stete nanose narodu ,nemisleci na buducnost i na interes naroda.
Zapdne sile ne podrzavaju politiku Vucica, politiku mira i dobrosusedskih odnosa. Oni imaju samo koristi kada se na nasim prostorima vode ratovi odakle profitiraju. Dobro je da Vucic ne naseda na provokacije!!
Od Velike Albanije nema nista ostace im samo pusta zelja.
Nas predsednik je za sve u pravu, pa više niko nikada ne bi dozvolio da se narodu desi što se dešavalo.
Повезане вести

ЈЕДИНА СРБИЈА КОЈА ОДГОВАРА МНОГИМА ЈЕ БЕДНА И ОПУСТОШЕНА: Председник коментарисао тренутне прилике у региону - "За нас је најбољи мир!"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостује вечерас у емисији "Фокус" на телевизији Б92.
17. 04. 2021. у 21:43

ВУЧИЋ О НОН-ПЕЈПЕРУ: Нисам видео никакву мапу, ни план!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостује вечерас у емисији "Фокус" на телевизији Б92.
17. 04. 2021. у 21:17

ПРЕДСЕДНИК О ГОРУЋИМ ТЕМАМА: Србија мора да буде земља победника, а нећемо дозволити нови погром или понижавање!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је вечерас у емисији "Фокус" на телевизији Б92.
17. 04. 2021. у 21:02 >> 22:55

ВУЧИЋ ПОСЛАО МОЋНУ ПОРУКУ: Председник објавио снимак са вежбе "Одговор2021" - Спремни смо да заштитимо нашу Србију!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић објавио је видео снимак са Здружене тактичке вежбе са бојевим гађањем "Одговор2021" која је данас одржана.
17. 04. 2021. у 17:57
Најновије из рубрике

НА ПОНОС СРБИЈЕ И ДАНАШЊИХ ГЕНЕРАЦИЈА, ВРАТИЛИ СМО ДВА ВЕЛИКА РАТНА КОМАНДАНТА! Ћерка генерала Павковића захвалила лидеру СНС-а
ЛИДЕР СНС и саветник председника за регионална питања Милош Вучевић нагласио је у специјалној емисији "Добро дошао, генерале", на Информер ТВ, која је посвећена повратку генерала Небојше Павковића у Србију, да је најважније да је генерал Павковић у Србији, те да је то ко је колико помогао мање битно.
29. 09. 2025. у 22:41

ОВО ЈЕ ПАВКОВИЋ ПОТПИСАО ПРЕ НАПУШТАЊА ЗАТВОРА: Седам тачака које мора да испоштује
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић вратио се јуче у Србију авионом Владе, након што је Међународни резидуални механизам у Хагу донео одлуку о његовом превременом пуштању са казне од 22 године затвора, и то због угроженог здравстеног стања.
29. 09. 2025. у 21:35

"БРАВО, НОБЕЛОВЦИ!" Јованов: Блокадери саопштили да им од три оброка, два плате странци
ШЕФ посланичког клуба Српске напредне странке у Народној скупштини Миленко Јованов на свом налогу на друштвеној мрежи Икс одговорио је на изјаву студента у којој наводе да "нема иностранства, јели бисмо један оброк дневно".
29. 09. 2025. у 20:57

ВУЧИЋ НА ОБЕЛЕЖАВАЊУ НАЦИОНАЛНОГ ДАНА КИНЕ: Србија и Кина настављају заједно, за мир, развој и бољи живот наших грађана (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствовао је пријему поводом 76. годишњице оснивања Народне Републике Кине и 70 година пријатељства народа Кине и Србије.
29. 09. 2025. у 20:25

ЧЕЛИЧНО ПРИЈАТЕЉСТВО Ли: "Кина и Србија су 70 година делиле тешкоће и корачале напред руку под руку"
АМБАСАДОР Кине у Београду Ли Минг изјавио је вечерас, на пријему поводом Националног дана Кине у Хотелу Хајат, којем присуствује и председник Србије Александар Вучић, да се ове године обележава и 70 година пријатељства између народа Кине и Србије и да је оно с временом све јаче.
29. 09. 2025. у 20:25
Коментари (10)