ПАЛМУ И ДАЧИЋА ИСПИТУЈУ У ПОЛИЦИЈИ: Вучковић - Нема кривичне пријаве, предмет је покренут у медијима
ПО налогу Вишег јавног тужилаштва у Јагодини, а поводом тврдњи Маринике Тепић да је председник Скупштине општине Јагодине и лидер Јединстеве Србије Драган Марковић Палма одговоран за подвођење жена и девојака, полиција у наредном периоду треба да испита све поменуте особе у том случају.
Повезане вести
ПАЛМА ПОРУЧИО: У затвор или Мариника Тепић или ја!
СВЕ што је рекла Мариника Тепић на јучерашној конференцији за новинаре је лаж, чак су и сакрили њиховог “заштићеног сведока”. Ја ћу сада да вам покажем зашто су га сакрили и зашто је тај који је изнео лажи против мене “заштићени сведок” Ђиласа и Маринике Тепић и који је упао насилно у РТС, што говори да се ради о човеку који се не плаши - изјавио је на данашњој конференцији за новинаре председник Јединствене Србије и Скупштине града Јагодине Драган Марковић Палма, који је затим новинарима појаснио слике које су презентоване на данашњој конференцији.
20. 04. 2021. у 12:43
ПАЛМА ОТИШАО У ТУЖИЛАШТВО: Лидер ЈС затражио од надлежних да испитају све оптужбе Маринике Тепић
ЛИДЕР Једниствене Србије Драган Марковић Палма дошао је рано јутрос у Више јавно тужилаштво у Јагодини и од надлежних затражио да по хитном поступку испитају све наводе оптужби које је на његов рачун изнела потпредседница ССП Мариника Тепић.
20. 04. 2021. у 11:33
ЈС: Ово је човек који је данас говорио о "подвођењима" у Јагодини - има слике са Тепић и члан је Ђиласове странке (ФОТО)
НА порталу Нова С, данас, је приказано сведочење анонимног мушкарца о подвођењу девојчица у Јагодини. Како тврде из Јединствене Србије, испставило се да човек који је сведочио је члан Странке слободе и правде Драгана Ђиласа.
19. 04. 2021. у 18:27
ОГЛАСИЛЕ СЕ ЗАПОСЛЕНЕ У РЕСТОРАНУ "ТИГАР": Ништа од изнетог на конференцији није тачно
НАКОН што су у јавност изашле оптужбе о наводном подвођењу малолетница у ресторану "Тигар" у Јагодини огласиле су се и запослене у том објекту.
19. 04. 2021. у 17:42
Најновије из рубрике
уживоСИНИША МАЛИ О ПРОГРАМУ СРБИЈА 2030: Ми једноставно морамо да растемо још брже!
МИНИСТАР финансија Синиша Мали гостује у јутарњем програму РТС-а.
08. 03. 2026. у 07:58
ВОДИТЕЉКА ПРВЕ ТВ УКАЗАЛА НА НЕОДГОВОРНОСТ ОПОЗИЦИОНАРА Стаменићева: Један не може рано да се буди за емисију, други не може викендом...
ВОДИТЕЉКА ПРВЕ ТВ Марија Савић Стаменић, открила је у емисији "ЈУТРО" како се понашају опозициони политичари.
08. 03. 2026. у 07:53
НЕЋЕ МОЋИ: Има ли у Сплиту усташа?
ПОСТОЈИ ли на овоме свету држава у којој људи за које се верује да су "инцидентни" не бивају спречени да присуствују догађајима на којим су високи државни функционери?
08. 03. 2026. у 07:40 >> 07:42
ДО ЈАЧЕ И МОДЕРНИЈЕ СРБИЈЕ У 10 ТАЧАКА: Председник Вучић представио јуче националну стратегију за развој земље до 2030. и 2035. године
ЖИВИМО у време почетка великих сукоба и зато је најважнији циљ за нашу земљу у наредних девет или десет година да се сачува мир и стабилност у земљи и да се брани слобода и независност Србије, истакао је јуче председник Александар Вучић, на представљању националне стратегије развоја Србије до 2030. и 2035. године у Палати "Србија", где је учеснике дочекао и поздравио хуманоидни робот.
08. 03. 2026. у 07:28
"СРБИЈА 2035. - СЛОБОДНА, СУВЕРЕНА И НЕЗАВИСНА ДРЖАВА!" Вучић представио велику визију - Земља у којој људи виде будућност (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић данас је у Палати Србија представио националну стратегију развоја под називом „Србија 2030“, истичући притом визију каква би Србија требало да буде до 2035. године.
07. 03. 2026. у 21:15
Boban
22.04.2021. 13:39
Tepička, pa baš si ih diskreditovala. Izvinjavam se, zbog dugog boravka u inostranstvu, mešam glas "ć" i "č". Nego deluje mi da će Tepička da popije čorku ili šta god treba da dobije. Ovo sa "š" baš mi ide. Kupačice moja ćudo će da napravimo.
Gile
22.04.2021. 14:08
Kad se pokaze da je to kleveta, onda ih razbucajte da vise ne postoje zuti.