ПРЕДСЕДНИК О МЕЂУСТРАНАЧКОМ ДИЈАЛОГУ: Верујем у добру намеру посредника, али тек ћемо видети како ће се развијати
24. 04. 2021. у 14:39
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас да верује у добру намеру страних посредника у међустраначком дијалогу, али да ће се тек видети у ком правцу ће се он развијати и додао да он као председник неће моћи да буде тамо где су странци.
Vucic nikad nije dovodio u pitanje dobre namere stranih posrednika na koje se pozivaju pojedinci iz opozicije, ali jednostavno smatra da nema potrebe za njihovim angazovanjem i ja se licno slazem sa njim.
Niko ne smatra da se stranacki dijalog ne treba voditi, bas naprotiv, vazno je cuti predloge svih strana, ali trebaju da zahtevi budu realni i ostvarljivi, a ne apsurdni.
Vučić se maksimalno zalaže za fer izbore, spreman je da čuje sve predloge i sigurna sam da će da prisustvuje zakazanom pregovoru vlasti i opozicije samo ako mu silne obaveze to dozvole.
E vala Vučiću, svaka čast! Malo li je što moraš po belom svetu da slušaš kojekoga i koješta, nego još treba ta zapadna gamad da ti soli pamet u našoj Srbiji, dok prikriveno i otvoreno sve čine da i ovde na vlast dovedu svoje pulene. Ti njihovi su već vladali u Srbiji i kad pođu, mogu slobodno da ih povedu sa sobom, jer ih ovde narod više ne želi.
Повезане вести

ПОГЛЕДАЈТЕ: Спот о фабрици која се данас отвара у Србији (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић присуствоваће данас у Смедеревској Паланци церемонији званичног отварања јужнокорејске фабрике “Кјунгшин кејбл“ која се бави производњом делова за батерије за електрична возила .
24. 04. 2021. у 10:41

ПРЕДСЕДНИК ВУЧИЋ ИЗРАЗИО САУЧЕШЋЕ: Свако Шобајићево дело представљало је путоказ ка светлу и степеник ка коначној узвишености
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изразио је саучешће поводом смрти сликара Милоша Шобајића. Он је истакао да ће његове слике остати покољењима као сведочанство историје, али и путоказ пун вере.
24. 04. 2021. у 10:07

"НЕКО МОРА ДА ЗАВРШИ У ЗАТВОРУ": Вучић о оптужбама на рачун Палме, Лечића и Алексића
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је вечерас у Дневнику РТС и између осталог говорио о оптужбама за сексуално злостављање и случајевима Мика Алексић, Бранислав Лечић и Драган Марковић Палма.
23. 04. 2021. у 20:07

ВУЧИЋ ЗАМОЛИО ГРАЂАНЕ: "Вакцинишите се - то нам је приоритет"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић је у Дневнику на РТС позвао све грађане да се вакцинишу.
23. 04. 2021. у 20:03

ВУЧИЋ У ДНЕВНИКУ: Наредних 10 дана су страховито важни за Србију
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је у Дневнику на РТС да су наредни дани страховито важни за Србију и да у Брисел не иде да ужива.
23. 04. 2021. у 19:50 >> 19:57

ВУЧИЋ У ПОНЕДЕЉАК У БРИСЕЛУ: Важан састанак председника Србије са Урсулом фон дер Лајен
ПРЕДСЕДНИЦА Европске комисије, Урсула фон дер Лајен састаће се у понедељак, 26. априла, са председником Србије, Александром Вучићем, најављено је у Бриселу.
23. 04. 2021. у 13:31
Најновије из рубрике

ЛОПОВ ВЕКА: Јаћимовић нашао начин да без рата постане ратни профитер
ИСТОРИЈА каже да се само на два начина може стећи богатство које остаје генерацијама иза вас: наслеђивањем империје или ратним профитерством.
07. 09. 2025. у 15:25

ЕВО КО СУ КЉУЧНИ БЛОКАДЕРИ – МРЗЕ СРБИЈУ И СРПСКИ НАРОД, ШУРУЈУ СА ОПОЗИЦИЈОМ: По налогу усташких лобиста хоће да раскомада Србију
МРЕЖА која годинама ради о глави Србији и српском народу коначно је раскринкана! У самом центру завере, како наш лист сазнаје из добро обавештених извора, налази се Срђан Атанасовски, лажни борац за радничка права и вођа екстремистичке марксистичке организације „Маркс21“.
07. 09. 2025. у 15:09

Здравље грађана под опсадом блокадера
Више од десет месеци грађани Србије живе под сталним притиском и малтретирањем мањине која себе представља као „елиту“ из круга двојке. Њихова метода је једноставна: блокаде, уцене и наметање своје воље целој земљи. Иако говоре о правди и демократији, начин на који спроводе своје акције има све обрисе репресије. А оно што се у тој причи најмање спомиње јесу последице по здравље људи, како физичко, тако и психичко, ментално, емотивно.
07. 09. 2025. у 13:03

ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО СПОЉНИХ ПОСЛОВА: "Република Србија остаје чврсто посвећена миру, стабилности и сарадњи у региону"
МИНИСТАРСТВО спољних послова Републике Србије огласило се поводом потписивања и проширења билатералних споразума о војној сарадњи између држава у окружењу.
07. 09. 2025. у 12:52

ШИПТАРИ ПОНОВО ПРОВОЦИРАЈУ СРБЕ: У близини цркве у селу Батусе код Косова Поља осванули графити „ОВК“ и "Адем Јашари" (ВИДЕО)
У СЕЛУ Батусе, у близини Косова Поља, током јучерашњег дана у непосредној близини цркве на једном објекту исписани су графити тзв. „ОВК“ и „Адем Јашари“.
07. 09. 2025. у 12:28
Коментари (5)