ВУЧИЋ СУТРА СА АМБАСАДОРИМА РУСИЈЕ И КИНЕ: Председник Србије ће се састати са Чен Бо и Александром Боцан-Харченком
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић састаће се сутра са амбасадорком Народне Републике Кине у Београду Чен Бо, саопштила је председникова Служба за односе са јавношћу.
Фото: Инстаграм
Вучић ће амбасадорку Чен Бо примити сутра у 9.00 у згради Генералног секретаријата председника Републике (Андрићев венац 1).
Председник Србије састаће се сутра и са амбасадором Руске Федерације Александром Боцан-Харченком, саопштено је из Службе за сарадњу с медијима председника Републике.
Састанак ће бити одржан у згради Генералног секретарија председника Републике.
Препоручујемо
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (59)