ЧЕКАЈУ ПТИЋА: Амбасадор Марко Ђурић добио неочекиване комшије у резиденцији

В. Н.

04. 05. 2021. у 14:44

НА дан када се фарбају ускршња јаја, у резиденцији нашег амбасадора у Америци Марка Ђурића појавило се и једно неочекивано.

ЧЕКАЈУ ПТИЋА: Амбасадор Марко Ђурић добио неочекиване комшије у резиденцији

Фото Инстаграм

Како је Ђурић написао на свом инстаграм-профилу, он и његова породица посматрали су данима како изнад улаза у резиденцију лепа птица свија своје гнездо.

- Затим је на Велики петак, снела једно јаје. Водићемо рачуна да не узнемиравамо наше нове комшије и надамо се малом птићу на Ускрс - додао је Ђурић, уз фотографије птице и гнезда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

ХИТНО ЈЕ, ТУКУ ЈЕ! Барон спасио живот другарици - преко видео позива сведочио ужасу, одмах позвао 911! Процурио транскрипт разговора