РАЗЛУПАТИ ИХ ЈЕДНИМ ПОТЕЗОМ: Шешељ загрмео за несаницу лажне државе Косово и хрватске армије
ПРЕДСЕДНИК СРС проф. др Војислав Шешељ жестоко је реаговао на најаву хрватског министра Гордана Грлића Радмана да ће Хрватска градити војни камп на територији Косова и Метохије са албанским терористима.

Фото: Принтскрин/илустрација
- Мислим да ћемо то једним потезом разрушити кад дође време. Првом приликом кад угрозе локалне Србе, наши би морали то да разлупају! - јасан је Војислав Шешељ.
Председник СРС сагласан је да то може изазвати реакцију са запада.
- Ми не смемо попуштати кад је реч о судбини српског народа и кад је реч о судбини Косова и Метохије. Потпуно је искључено да би западњаци бомбардовали Србију, то Русија сада не би допустила - изјавио је др Шешељ.
Напомена: Хрватски министар је касније сам себе демантовао и тврдио да никада није дао изјаву о војном кампу, међутим албански медији (нпр. канал10.ливе) су на дан састанка Радмана и Донике Гервале пренели весто о тој бази.
- Чини се да је Хрватска одлучила да помогне (тзв.) Косову и у одбрамбеном смислу. Очекује се да ће ова држава изградити војну базу на (тзв.) Косову - наведено је дословно у тексту.
Првобитно, вест о војном кампу је објављена на Газети експрес.

Фото: Принтскрин ГЕ
(Ало.рс)

РУСКИ АМБАСАДОР: Ако НАТО то уради, избиће рат
АКО НАТО обори руски авион, то ће значити војни сукоб, изјавио је амбасадор Русије у Паризу Алексеј Мешков.
25. 09. 2025. у 16:04

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

ШОКАНТНИ ДЕТАЉИ УБИСТВА ХРВАТСКОГ ПОЛИТИЧАРА Закуцали се у њега колима, па га изрешетали - смрт насред пута и тројица ухапшених (ВИДЕО)
"УСЛЕДИЛА је брза интервенција полиције током које је пронађен 33-годишњак, након чега су ухваћене још две особе."
24. 09. 2025. у 13:56
Коментари (1)