АГИМ ЧЕКУ НА КОШАРАМА: Појавио се још један снимак са карауле - посматра бомбардоване српске положаје и смеје се (ВИДЕО)
МЕЂУ многобројним снимцима који сведоче о зверствима такозване Ослободилачке восјке Косова на Јутјуб каналу ФМ Имагес Албаниа налази се и снимак Агима Чекуа на Кошарама.

Фото: Јутјуб/Принтсцреен
На снимку се виде припадници ОВК како посматрају бомбардоване српске положаје.
Међу терористима ОВК налази се и Агим Чеку који уз смех за камеру потврђује да се на положајима са којих се уздиже дим налазе Срби.
Подсетимо, наду да ће 22 године после битке на Кошарама, са падина Проклетија, бити пронађени посмртни остаци наших војника, јуче су дала два снимка на којима се виде беживотна тела, њихова документа, као и припадници терористичке тзв. Ослободилачке војске Косова који их закопавају.
Јавност је узнемирена снимцима који су се појавили, а тимови из Србије требало би ускоро, према најавама председника Комисије за нестала лица Владе Србије Вељка Одаловића, да добију дозволу за ископавање потенцијалних гробница. Међу 1.693 несталих на Косову и Метохији, налази се и шест војника који су се храбро супротставили албанским терористима и НАТО на чувеној караули.
Препоручујемо

ШОК НАЈАВА: Хрватска спремна да плати кауцију за Тачија и остале терористе ОВК
03. 05. 2021. у 19:21

НЕМА СЛОБОДЕ ЗА “ЗМИЈУ”: Одбијене жалбе Тачија и других припадника ОВК
30. 04. 2021. у 20:12

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)