ВУЧИЋ У ПРИБОЈУ: Више стотина грађана очекује долазак председника (ФОТО)
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић, након посете Пријепољу, одлази у Прибој где ће отворити нови хотел "Терме 36.6" и фабрику АФТ.
Фото: А. Ровчанин
Велики број грађана се окупио испред хотела у Прибоју како би дочекали председника и присуствовали отварању хотела.
Поред хотела, данас ће бити и отварање фабрике АФТ.
Подсетимо, председник Вучић је посетио Пријепоље, где је имао састанак са предстваницима четири општине.
Препоручујемо
ВУЧИЋ ПОСЛАО ВАЖНУ ПОРУКУ: Желим да чувате најбоље односе између Срба и Бошњака
21. 05. 2021. у 10:58
ОТВОРЕНА ФАБРИКА АУТОДЕЛОВА У ПРИБОЈУ - Вучић: Посао за 400 радника, биће још погона (ВИДЕО)
21. 05. 2021. у 09:39 >> 14:21
ВУЧИЋ У ЗЛАТИБОРСКОМ ОКРУГУ: Председник сутра у посети Пријепољу и Прибоју
20. 05. 2021. у 12:12
ШТА СПРЕМАЈУ БРИТАНЦИ НА БАЛКАНУ: Специјалац одржао састанак са војим лидерима Албаније, Црне Горе, БиХ, Македоније и Приштине
СПЕЦИЈАЛНИ изасланик Велике Британије за Западни Балкан Карен Пирс организовала је састанак са војним лидерима Албаније, Црне Горе, Северне Македоније, БиХ и самопроглашеног Косова, које је представљао заменик команданта КБС-а генерал-мајор Енвер Чикаћи.
13. 11. 2025. у 15:48
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ПЕРСОНА НОН ГРАТА: "Тијана, шта ће Томпсон на твом концерту?"
"Па, никад се не зна..."
12. 11. 2025. у 11:04
Коментари (8)