ЕЈМИ ВАЈНХАУС ДОБИЈА СПОМЕНИК У БЕОГРАДУ: Место њеног последњег концерта биће обележено
БЕОГРАД ће расписати међународни конкурс за идејно решење споменика Ејми Вајнхаус на месту где је одржала последњи концерт, тврди заменик градоначелника Горан Весић.

Foto: Printskrin Youtube
Он је на свом Фејзбук профилу подсетио да је на данашњи дан, пре тачно десет година, Ејми Вајнхаус је одржала последњи концерт за живота на Доњем граду Београдске тврђаве.
- На данашњи дан, пре тачно десет година, Ејми Вајнхаус одржала је последњи концерт у животу на Доњем граду Београдске тврђаве. После нешто више од месец дана Ејми је умрла. Београд ће расписати међународни конкурс за идејно решење споменика Ејми Вајнхаус на месту где је одржала последњи концерт. Надам се да ће следеће године у ово време Београд имати модерну скулптуру на месту где је Ејми одржала последњи концерт - написао је Весић.
Препоручујемо

ВРАЧАР ДОБИЈА СПОМЕНИК МОЛЕРУ: Ускоро постављане статуе славног Петра Николајевића
26. 05. 2021. у 06:40

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"НЕКАД ТЕ МРЗЕ, НЕКАД ТЕ ВОЛЕ..." Вратио се Младен, Деа изненадила објавом
МЛАДЕН Мијатовић, бивши дугогодишњи изабраник водитељке Дее Ђурђевић, вратио се у Србију.
08. 09. 2025. у 11:17
Коментари (0)