ВИШЕ МЕСТА ЗА АУТОМОБИЛЕ: Радови у Раковици, проширују се паркинзи у Вукасовићевој улици
30. 10. 2021. у 18:41
У ВУКАСОВИЋЕВОЈ улици у току су радови на проширењу два паркинга који се налазе у близини бројева 60 и 62. Паркинзи се проширују на молбу грађана, а радове сопственим средствима финансира Градска општина Раковица.
Повезане вести

"ТОЈОТЕ ЈАРИС" УМЕСТО "ЛАНД РОВЕРА": Систем "Око соколово" наставља са контролом паркинга, али са новим возилима
ВОЗИЛА "Око соколово" која контролишу непрописно паркиране аутомобиле, марке "ланд ровер", отишла су у историју. Уговор о њиховом закупу је истекао, тврде за "Новости" у ЈКП "Паркинг сервис".
02. 02. 2025. у 07:00
Најновије из рубрике

ПЉУСАК У БЕОГРАДУ: Грађане престонице изненадила киша (ВИДЕО)
НЕНАДАНИ пљусак погодио је Београд.
22. 04. 2025. у 15:34

ПОЗИВ НА ИМУНИЗАЦИЈУ: ГО Земун
Дом здравља Земун од 22. до 30. априла организује акцију отворених врата имунизације ХПВ вакцином, у просторијама Саветовалишта за здраву школску децу.
22. 04. 2025. у 11:15

РАЗГОВОР ЗА БОЉИ ИЗГОВОР: Радионице до краја априла
ОПШТИНА Нови Београд недавно је прославила 77. рођендан, а тим поводом даровала је Предшколској установи "11. април" радионице које имају за циљ подршку деци у развоју говора и моторике под називом "Разговор", а које ће трајати до краја априла.
22. 04. 2025. у 11:08

ПОНОВО ОПЉАЧКАНА ЦРКВА СВЕТОГ ИЛИЈЕ У МИРИЈЕВУ: Украдени прилози, оштећене иконе (ВИДЕО)
ЦРКВА Светог пророка Илије у Миријеву поново је опљачкана.
22. 04. 2025. у 09:10

ВЕЛИКИ УСКРШЊИ КАРНЕВАЛ НА ТРИ ЛОКАЦИЈЕ У БЕОГРАДУ: Ово је детаљан програм, од музике, плеса, такмичења и награда
И ОВЕ године биће одржан, девети по реду, Велики ускршњи карневал. Најрадоснија манифестација на две добро познате локације, парк Ташмајдан и Земунски кеј (код Венеције) добија још једну - Театар на Сави у блоку 44 на Новом Београду. Богат ускршњи програм намењен за најмлађе, али и за целу породицу, трајаће два дана, данас, 18. априла и за Ускрс, 20. априла од 11 до 18 часова.
19. 04. 2025. у 12:24
Коментари (0)