ПРОМОЦИЈА У СТАРОМ ДВОРУ: Представљен пројекат који омогућава да се инвалиди активније укључене у све сфере живота

А. З. К.

08. 06. 2022. у 19:09

У СТАРОМ двору данас је одржана промоција резултата пројекта "Унапређење међуопштинске сарадње у циљу јачања капацитета сервиса подршке у мобилности и комуникацији" који је намењен особама са инвалидитетом.

ПРОМОЦИЈА У СТАРОМ ДВОРУ: Представљен пројекат који омогућава да се инвалиди активније укључене у све сфере живота

Беоинфо

 Особе са инвалидитетом су у претходном периоду биле активније укључене у све сфере живота.

Ова акција у претходне три године спровођена је на Врачару и Савском венцу, уз подршку Владе Швајцарске.

- Циљ пројекта је био да се посебним сервисом подршке особе са инвалидитетом активније укључене у различите области, али и у вођење самог пројекта. Верујем да је ово само почетак и да ћемо у будућности имати даљи развој сервиса подршке, пре свега намењених особама са инвалидитетом - навео је помоћник градоначелника Андреја Младеновић.

Председник општине Врачар Милан Недељковић рекао да су они у протеклом периоду урадили пуно на приступачности мобилијара особама са инвалидитетом.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%