НАЈБОЉИ ЦРНОЈЕВИЋ И СТАНКОВИЋ: Признања најбољем полицајцу и ватрогасцу у Земуну
НАЈБОЉЕМ полицајцу и ватрогасцу, који су се током претходног месеца истакли радом и залагањем, уручене су награде у ГО Земун.
ГО ЗЕМУН
Признање је добио полицајац ПС Земун Милош Црнојевић, који је својим анганжманом током септембра допринео унапређењу безбедности грађана на територији ове општине.
Награда је отишла и у руке вође Ватрогасно-спасилачког одељења Дејана Станковића, који је овде запослен пуне две деценије, те је у досадашњем раду показао велико залагање, пожртвованост и професионалност, а његове колеге кажу да је један од најпоузданијих у акцијама спасавања људских живота и материјалних добара.
Награде Црнојевићу и Станковићу доделио је секретар Скупштине ГО Земун и председник Савета за безбедност Марко Јанковић.
Препоручујемо
ПОКОРИЛА ЕВРОПУ: Како је Иво Андрић спасао нашу глумицу - лепотицу трагичне судбине
17. 10. 2022. у 08:25 >> 21:04
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
Неће више наступати: Здравко Чолић одбио концерте, ово је разлог
КАО разлог Здравко Чолић је навео умор, али и унапред договорене породичне обавезе.
21. 04. 2026. у 10:37
Коментари (1)