ЈУБИЛЕЈ ВРЕДАН ПАЖЊЕ: Спортско културни центар "Обреновац" обележио 41. рођендан
ПОВОДОМ прославе 41 године постојања, у Спортско - културном центру "Обреновац" је одржана свечана академија и изложба "Уста" уметника Косте Миловановића.

Фото: Општина Обреновац
Према речима Душана Митровића, директора ЈП СКЦ "Обреновац", циљ ове установе и у наредном периоду ће бити да грађанима пружи што квалитетније културне и спортске садржаје.
- Ова годишњица на први поглед нам је изгледала као нешто стандрадно, међутим када смо се пресабрали схватили смо да то представља једну нову декаду самог нашег постојања - рекао је Митровић. - Потрудићемо се да у том новом почетку пратимо трендове и све оно што је битно, али и да останемо доследни и будемо оно што је најбитније за овај град, а то је храм културе и спорта Овај простор највише користе деца и ми ћемо се трудити да све подредимо њима и да сви заједно учествујемо у њиховом одгајању и у свему што је битно за њихово одрастање.

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу
ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.
13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци
ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.
13. 08. 2025. у 11:24

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)