ОБРЕНОВАЧКИ ЂАЦИ ОТПУТОВАЛИ НА БЕСПЛАТНО ЗИМОВАЊЕ: Око 300 ученика ужива на Гочу, Букуљи и Тари

Сњежана Видачковић

08. 11. 2023. у 15:00

ОКО 300 ученика обреновачких основних школа отпутовало је јуче на Букуљу, Гоч и Тару.

ОБРЕНОВАЧКИ ЂАЦИ ОТПУТОВАЛИ НА БЕСПЛАТНО ЗИМОВАЊЕ: Око 300 ученика ужива на Гочу, Букуљи и Тари

ГО Обреновац

Овај програм, који се реализује у оквиру пројекта "Еко камп", подразумева бесплатан седмодневни боравак на атрактивним планинама Србије. Ђаке је на пут испратио и председник ГО Обреновац Милош Станојевић који је најавио да ће још основаца ускоро ићи на бесплатно зимовање.

- Општина наставља са реализацијом програма "Еко капм", те је важно да обезбедимо бесплатно зимовање за наше најмлађе суграђане, а све са циљем да омогућимо што боље услове за сву децу - рекао је Станојевић.

Из Центра дечијих летовалишта наглашавају да је све спремно за боравак деце из обреновачких школа.

- Услуге које пружа Центар дечијих летовалишта у последњих годину дана, подигли смо на највиши могући ниво, међутим трудимо се да и у будућности наше услуге буду још боље - рекао је директор Центра дечијих летовалишта Иван Јегоровић.

На пут су овом приликом кренули и ученици Основне школе "Љубомир Аћимовић", а директора ове школе Мирјана Ракић истакла је да је заједнички боравак деце ове школе и осталих основних школа управо један од најбољих примера инклузије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи

ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.

01. 07. 2025. у 11:45

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер

ИСПОВЕСТ РАДНИЦЕ: "Кад бисте ово знали, никад не бисте крочили на крузер"

ДРУШТВЕНИМ мрежама круже вирални снимци у којима особа која се представља као радница на крузеру дели детаље из живота на броду. У једном таквом видеу поделила је низ фотки у којима тврди да открива тајне живота на крузеру и тако шокирала многе.

05. 07. 2025. у 11:33

Коментари (0)

ВЕЧЕРИ ТЕАТРА У СРЦУ ГРАДА: Завршен први MozzART позоришни фестивал