СЛУЧАЈ КОЈИ ЈЕ ШОКИРАО СВЕ: Огласило се тужилаштво и управа клуба о 12 малолетника који су пијани завршили на ВМА (ВИДЕО)
ВИШЕ јавно тужилаштво у Београду је, након сазнања из медија да је током прошле ноћи у Војномедицинску академију примљено дванаесторо деце у тешком алкохолисаном стању, формирало предмет ради утврђивања свих околности овог случаја.

FOTO: Arhiva novosti
Укупно 26 деце је довезено на ВМА због тровања алкохолом, а 12 њих је било у најтежем стању алкохолисаности. Међу њима је било млађих од 15 година, и то са чак до 2,8 промила алкохола у крви.
Огласили се из клуба
Овим поводом управо су се огласили и из клуба:
"Клуб Sinner је током синоћне вечери био изнајмљен за приватну прославу. Управа клуба нема везе са синоћњим догађајима. Овим путем изражавамо жаљење и бригу због нежељених догађаја", наводи се у објави на Инстаграму.
Огласило се тужилаштво
Главни јавни тужилац Вишег јавног тужилаштва у Београду Ненад Стефановић је наложио да се идентификују одговорни и да се у сарадњи са полицијом утврде околности овог случаја, након чега ће бити донета одлука о квалификацији кривичног дела и процесуирању учинилаца.
О исходу прикупљених обавешења ВЈТ ће благовремено обавестити јавност.
БОНУС ВИДЕО: ОСТАЛО САМО ЗГАРИШТЕ: На овом месту у Бару је четворо људи страдало у пожару
Препоручујемо

ДВАНАЕСТОРО ПИЈАНЕ ДЕЦЕ МЛАЂЕ ОД 15 ГОДИНА ПРИМЉЕНО НА ВМА: Лекари у шоку
15. 02. 2024. у 08:08

МУШКАРАЦ ПАО СА 12 МЕТАРА ВИСИНЕ У БЕОГРАДУ: Хитна помоћ одмах интервенисала
15. 02. 2024. у 07:45

УХАПШЕН МУШКАРАЦ ИЗ МАЛОГ ЦРНИЋА: Пијан изазвао удес, у ауту крио дрогу
02. 02. 2024. у 14:31

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

"ВРЕМЕ ЈЕ ДА СЕ РАТ ОКОНЧА!" Зеленски изнео три украјинска захтева за дугорочни мир са Русијом
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски огласио се након што је договорен састанак Владимира Путина и Доналда Трампа и открио шта су његови циљеви на мировним преговорима.
07. 08. 2025. у 16:00
Коментари (0)