РУЧНО РАЂЕНЕ ТОРБЕ, НАКИТ, ГАРДЕРОБА "Бум маркет" на Палилули
ЈАВНО комунално предузеће "Београдске пијаце", у сарадњи са Удружењем "Креативни атеље Артисима", организује "Бум маркет" на пијаци "Палилула" у суботу од 9 до 16 часова, саопштавају из овог градског предузећа.

Палилулска пијаца
Поред богате понуде Палилулске пијаце, посетиоци ће у оквиру догађаја моћи да уживају и у куповини ручно рађених торби, накита, гардеробе, играчака и декоративних предмета. "Београдске пијаце" на овај начин дају подршку женском предузетништву, пружајући прилику учесницама да представе своје креативне производе.
"Бум маркет" настао је као велика жеља и идеја групе жена која се бави ручним радом да своје производе прикаже што већем броју људи и на тај начин изрази своју креативност.

"ПЛЕНУМ СА 7 ЉУДИ? НЕМА ГА ВИШЕ! У ЗГРАДИ ЈЕ ХАОС, 4 ДАНА ТРЕБА ДА СЕ ЧИСТИ" Деканка Филолошког факултета лично избацује згубидане из зграде
НЕКАДА највећа блокадерка, деканка Филолошког факултета, Ива Драшкић Вићановић избацила је блокадере из зграде факултета.
22. 07. 2025. у 14:41 >> 16:30

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)