БЕСПЛАТНА ПРЕДСТАВА ЗА ВОЖДОВАЧКЕ МАЛИШАНЕ: У недељу од 11 часова "Тајна Змајеве пећине" у "Шумицама"
У ПОЗОРИШНОЈ сали "Шумица" у Устаничкој улици у недељу од 11 часова одиграће се бесплатна представа за децу "Тајна Змајеве пећине". Малишани ће имати прилику да уживају у незаборавном путовању, доброј забави и дружењу.

ГО ВОЖДОВАЦ
Кроз прелепе сценске поставке, магичне ефекте и дубоке емотивне тренутке, ова представа шаље поруке о храбрости, пријатељству, заједништву и важности међусобног разумевања и поштовања различитости. Из Општине Вождовац позивају децу да дођу и уживају.

ДОДИК ЖЕСТОКО УДАРИО НА СТАНИВУКОВИЋА: Докле ћеш бити полтрон најгоре врсте?
ПРЕДСЕДНИК Милорад Додик упитао је данас градоначелника Бањалуке Драшка Станивуковића "докле ће бити полтрон најгоре врсте који се свакодневно додворава Сарајеву, а оптужује Републику Српску".
21. 08. 2025. у 19:40

"СРАМ ВАС БИЛО ЗА СВЕ ШТО РАДИТЕ" Вучић са презиром одговорио Жаклини Таталовић на добацивања и упадице
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић одговорио је на упадице и добацивања новинарки Н1 Жаклини Таталовић.
17. 08. 2025. у 14:28

Да ли је она најзгоднија водитељка на РТС-у? Објавила фотке у бикинију са плаже
ВОДИТЕЉКА Драгана Косјерина привлачи пажњу својим атрактивним изгледом где год се појави.
22. 08. 2025. у 13:24
Коментари (0)