ПРИРЕДБА ЗА 63.РОЂЕНДАН: Свечаност поводом јубилеја обреновачке предшколске установе
СВЕЧАНОМ приредбом у позоришној сали Спортско-културног центра "Обреновац" обележен је 63. рођендан Предшколске установе "Перка Вићентијевић".

ГО ОБРЕНОВАЦ
На свечаности су наступила деца из свих обреновачких вртића. Програму су присуствовали, поред великог броја грађана, и представници Општине Обреновац и других институција.
Директор ПУ "Перка Вићентијевић" Милош Десанчић нагласио је да се током претходних година рада улагало у проширење капацитета ове установе.
- Пре две године, отворен је нови објекат вртића у Белом пољу, очекујемо ускоро отварање и објекта у Баричу. Наиме, наши капацитети из године у годину расту међутим, увек су нам потребни још већи капацитети - навео је Десанчић.
Ова предшколска установа у свом раду примењује нови програм предшколског васпитања под називом "Године узлета".
- Нови пограм рада обухвата сарадњу са родитељима и локалном заједницом. Садржај овог програма је занимљив деци, а део програма представљен је на овој приредби. С обзиром на то да су деца актери ове представе, издвојили смо оно што је карактеристично за њих, а то су песма и игра - рекла је стручни сарадник ПУ "Перка Вићентијевић" Драгана Цветановић.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)