ЧАС ИСТОРИЈЕ У МИЛОШЕВОМ КОНАКУ: Одржана прва тура намењена страним туристима

А. З. К.

26. 04. 2024. у 12:11

У МИЛОШЕВОМ конаку одржана је прва "Кратка тура кроз српску историју" на енглеском, а туристи су били у прилици да се упознају са нашом историјом.

ЧАС ИСТОРИЈЕ У МИЛОШЕВОМ КОНАКУ: Одржана прва тура намењена страним туристима

ТОБ

Вођење је осмишљено за странце који желе да сазнају како је створена модерна српска држава.

Како су саопштили у Туристичкој организацији Београда, ова тура биће организована сваког четвртка у Милошевом конаку, а цена карте је 1.200 динара.

- Пошто највећи број страних туриста у Београд долази из Турске, на првој тури било их је у највећем броју. Нису могли да склоне осмех са лица када су видели униформу турског војника незима, миндерлук у којем је Милош седео - саопштили су у ТОБ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

КАМЕРА КОЈА И ДАЉЕ ДИКТИРА ПРАВИЛА ИГРЕ – Хуаwеи Пура 80 Про