ЗА ИГРУ МАЛИШАНА: Вртић "Пепељуга" добио сређено игралиште
ИГРАЛИШТЕ вртића „Пепељуга” у Земуну је добило ново рухо, а радове је финансирала општина Земун.
Фото: Беоинфо
Терен је поплочан тартаном, а током боравка у вртићу малишани ће уживати у игри на новом мостићу са тобоганима, гуменим фигурама, посебно атрактивним интерактивним панелима и у увек популарној игри „школице”. Све постављене дечје справе у складу су са важећим стандардима.
Поред игралишта постављена је информативна табла која подсећа да је неопходан опрез приликом боравка на игралишту, да је веома важно да се простор за игру редовно одржава, као и упутство о начину коришћења постављених справа.
Двориште вртића „Пепељуга” ускоро ће бити озелењено са новим садницама, клупама за одмор и кантама за отпатке.
Вртић је изграђен пре 64 године, а данас у њему бораве малишани узраста од три до седам година у четири целодневне васпитне групе.
Тренутно се у земунским насељима, на различитим локацијама, ради на реконструкцији и уређењу дечјих игралишта и паркова, као и на асфалтирању коловоза, пешачких стаза и озелењавању међублоковских површина.
Препоручујемо
КАКО ФУНКЦИОНИШЕ ПРЕВОЗ У БЕОГРАДУ: Због леда на коловозу преусмерене ове линије
02. 02. 2026. у 07:41
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)
УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.
01. 02. 2026. у 16:56
"АНУШКА ЈЕ ВЕЋ ПРОЛИЛА УЉЕ..." Медведев: Зеленски је осуђен на пропаст
ШЕФ кијевског режима Владимир Зеленски је осуђен на пропаст, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев медијима.
01. 02. 2026. у 14:56
"УБИЋУ СЕ, ХОРОР!" Марија открила дуго чувану тајну: "Рођена сам без..."
"ЈА ћу да се убијем, значи хорор!"
01. 02. 2026. у 09:13
Коментари (0)