ЕКИПЕ СЕ БОРЕ ЗА 33. ТРОФЕЈ: Традиционални зимски фудбалски турнир "Чукарица 2025" биће организован од 1. до 23. фебруара
ТРАДИЦИОНАЛНИ зимски фудбалски турнир "Чукарица 2025" биће организован 33. пут по реду од 1. до 23. фебруара, а данас у подне у свечаној сали општине биће организовано извлачење парова.

ФОТО: Новости
Све утакмице у склопу турнира биће одигране на теренима Фудбалског савеза Београда на Ади Циганлији.
Ову спортску манифестацију организује општина, а како су најавили учетвоваће 12 екипа из Београда.
- Они ће бити раврстани у три групе, првопласиране екипе група иду директно у полуфинале, док се четврти тим за полуфинале добија бараж утакмицом две најбоље другопласиране екипе - саопштили су организатори.
Они су најавили и да ће ове године пажњу поклонити и развоју женског фудбала, па ће у одвојеном делу бити одржан и мини турнир четири женске екипе. Турнир ће бити отворен утакмицом коју ћe одиграти Лавице из Железника и даме из Тополе

ДАЊУ САМ МЕДИЦИНСКА СЕСТРА, НОЋУ СТРИПТИЗЕТА: "Мушкарци ме се превише плаше, сама сам последњих седам година" (ФОТО)
ЖЕНА по имену Хејли Хупер открила је да јој самопоуздање „уништава“ љубавни живот јер мушкарци сматрају да је „превише застрашујућа“.
23. 05. 2025. у 18:06

ХРВАТ ПОГИНУО НА ФРОНТУ У УКРАЈИНИ: Био официр француске војске, борио се у Луганску
ТОНИ Херцег, Хрват из Босне и Херцеговине и официр француске војске, погинуо је 6. маја у Луганској области у Украјини.
23. 05. 2025. у 17:00

"ТО ПИЈУ САМО ОЧАЈНИЦИ": Британски глумац срамно извређао Србе и ракију (ВИДЕО)
ГЛУМАЦ и комичар Џими Кар имао је свој, не тако светли станд-уп моменат који је обликовало елементарно незнање.
23. 05. 2025. у 11:38 >> 20:47
Коментари (0)