"СПРИНТ ДИСТАНЦА" НА УШЋУ: Трофеј Београда у оријентирингу

Симеун Крговић

25. 03. 2026. у 13:40

ОРИЈЕНТИРИНГ савез Београда, у сарадњи са Секретаријатом за спорт и омладину града Београда, организоваће у суботу и недељу, 28. и 29. марта, 24. "Трофеј Београда" у оријентирингу.

СПРИНТ ДИСТАНЦА НА УШЋУ: Трофеј Београда у оријентирингу

Фото: ОК Параћин

Првог дана такмичења, у парку "Ушће" на Новом Београду од 11.00 на програму је дисциплина "спринт дистанца". За што краће време покушаће да пређу стазу која обухвата новоизграђену мапу овог парка.

Следећег дана, са почетком од 11.00, у Липовичкој шуми, одржаће се трка у дисциплини средња дистанца, а по завршетку биће организована и трка за малишане до 10 година, као и проглашење победника који се добијају сабирањем времена током оба дана.

Како су навели организатори, очекује се око 200 учесника из многих градова у нашој земљи, посебно у категоријама до 20 година, као и из Турске, Шпаније и Русије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Коментари (0)

Понуда дана: Нови концепт агенције Big Blue за лакши избор летовања