ВЕЋЕ КАЗНЕ ЗА ШВЕРЦОВАЊЕ У ГСП: Ево колико ће износити казна
30. 07. 2020. у 14:26
СУГРАЂАНИ које контролори убудуће затекну без исправне карте у ГСП, уместо 6.000 динара платиће казну у износу од 10.000 динара.
Повезане вести
БЕОГРАД ПОНОВО СМРДИ: Непријатни мириси се опет шире престоницом, вечерас најгоре "штипало за очи" у овој општини
ПОСЛЕДЊИХ дана, а поново и вечерас у Београду се осећа непријатан мирис у ваздуху и то у готово свим деловима града. Грађани кажу да је мирис неподношљив. Смрад у ваздуху је последњих дана толико јак да штипа за очи.
29. 07. 2020. у 21:46
НОВИНА У НАЦИОНАЛНОМ ТЕАТРУ: Великани позоришта и на - шољама
ПОПУТ многих уметничких кућа у свету, Народно позориште ће од јесени добити своју сувенирницу, а с њом и прилику да публика у паузи представа (као и туристи на пропутовању кроз главни град) сазнају нешто више о овом здању основаном 1868. године, његовом историјату и великим уметницима.
30. 07. 2020. у 12:00 >> 03:13
ШВЕРЦЕРИ - ОПРЕЗ! Поскупљују казне за неплаћање карте
КАЗНЕ за "шверцовање" у возилима градског превоза у престоници убудуће би могле да поскупе са 6.000 динара на 10.000 динара.
29. 07. 2020. у 17:26
АВИОНИМА НА КОМАРЦЕ: Настављено запрашивање крвопија из ваздуха (ФОТО)
АКЦИЈА запрашивања комараца из ваздуха настављена је и вечерас.
29. 07. 2020. у 20:34
Најновије из рубрике
ГРАДЊА БЕОГРАДСКОГ МЕТРОА УШЛА У НОВУ ФАЗУ: Потписан важан уговор (ФОТО)
ПРОЈЕКАТ изградње Београдског метроа ушао је у нову фазу потписивањем уговора за пружање услуга Надзорног независног проценитеља безбедности (С-ИСА), што представља један од кључних корака у обезбеђивању највиших стандарда безбедности будућег система јавног превоза, саопштило је предузеће ЈКП "Београдски метро и воз". BE
24. 06. 2026. у 16:56
„Градска чистоћа“ вечерас и сутра наставља сузбијање одраслих комараца
ВЕЧЕРАС и сутра eкипе Секторa екологије и унапређења животне средине ЈКП „Градска чистоћа“ Београд вршиће сузбијање одраслих јединки комараца на јавним површинама на територији Београда, уређајима са земље и воде и то, у среду 24. јуна у периоду од 17.00 часова до 23.00 часа, а у четвртак 25. јуна од 17:00 часова до поноћи.
24. 06. 2026. у 12:30
РАДОВИ НА ЧУКАРИЦИ И НОВОМ БЕОГРАДУ: Ево које линије мењају трасу
ОД ДАНАС због радова долази до измене режима саобраћаја на територији градских општина Нови Београд и Чукарица, као и до измене режима рада линија јавног градског превоза.
24. 06. 2026. у 10:05
ДЕЦА ПОВЕЛА МАЈКЕ У КОЛО: Ансамбл културно уметничког друштва "Дукат" са Звездаре, специфичан не само по доброј игри, већ и по заједништву
ДОК већина родитеља своју децу са проба фолклора чека испред сале, у културно-уметничком друштву "Дукат" са Звездаре поједине мајке облаче ношњу и доказују да за љубав према фолклору никад није касно.
23. 06. 2026. у 12:47
ОД ДАНАС И ЗВАНИЧНО У ВОДУ: Отворена купалишна сезона на Ади Циганлији, ево колико кошта дан на "Београдском мору"
КУПАЛИШНА сезона на Ади Циганлији данас је званично отворена подизањем "Плаве заставице", иако већ данима можемо видети посетиоце који се сунчају и уживају на "Београдском мору".
20. 06. 2026. у 14:03
Opaki Is Back
30.07.2020. 14:45
Tako je, samo ostro, treba napuniti budžet. Samo po narodu, a pravi kriminalci zasticeni kao beli medvedi
Autobušdžija
30.07.2020. 14:52
@Opaki Is Back - A ti bi dzabe da se voziš ? Hocete klimu,nove autobuse i tapacirana sedišta? E bato mora da se plati.Zato je i crkla državna kobila GSP.Nema više Dž. Privatno sve. Drum je dzabe.Pa šetnja.
Nenad
30.07.2020. 19:48
@Autobušdžija - Onda minimalac mora da bude 500eur.Ako hoćete da svi plaćaju prevoz.
Realan
30.07.2020. 22:21
@Nenad - Zašto minimalac da bude 500€ ? Evropske cene i kazne a usluga nikakva. Neka izjednače prvo cenu rada sa zemljama EU pa onda neka usklađuju i ostale cene.
Pile
30.07.2020. 15:20
Ni kod babe nema vise dž.
Aca
30.07.2020. 15:31
Ljudi pa mi živimo u Švici ni neznamo
Dačo
30.07.2020. 16:13
Лепо је сести у чист и редован превоз,и за ћаке и раднике,и болеснике, наплатити карту ако не онда казну,ипак то је наш градски и приградски Ролс ројс
Aleksa
31.07.2020. 15:01
У 90 посто превоза не ради клима уређај данас на плус 35... Чека се у шпицу по 25 минута. Осим пар нових шпанских трамваја остатак возног парка у распаду... А да и цена за запослене је 30 евра месечно за зоне 1 и 2, у Бечу 51 евро а плате 6 до 7 пута веће. Паметном довољно!