ДОБИЈЕНА ГРАЂЕВИНСКА ДОЗВОЛА ЗА САНАЦИЈУ ПРИХВАТИЛИШТА: Ускоро почињу радови на реконструкцији установе у Кумодрашкој

С. Б. М.

08. 01. 2021. у 12:00

ГРАД је добио грађевинску дозволу за реконструкцију Прихватилишта за одрасла и стара лица у Кумодрашкој улици.

ДОБИЈЕНА ГРАЂЕВИНСКА ДОЗВОЛА ЗА САНАЦИЈУ ПРИХВАТИЛИШТА: Ускоро почињу радови на реконструкцији установе у Кумодрашкој

Фото Танјуг

Заменик градоначелника Горан Весић посетио је током божићних празника Прихватилиште и штићеницима саопштио лепе вести.

- Надам се да ћемо већ ове године започети радове, што фактички значити изградњу нове установе, боље за кориснике и запослене - указао је Весић и додао да у објекат није улагано ништа од отварања, давне 1972.

Подсетио је да је постојећи објекат био нелегалан и да је требало много напора да се реше имовинско-правни проблеми. У Прихватилишту са капацитетом за смештај 104 лица, тренутно борави 71 особа.

- Циљ је да лица која се нађу у ситуацији да им је потребни прихватилиште, а често то не буде њиховом кривицом, знају да друштво води рачуна о њима - указао је Весић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

МА, КАКВА НБА ЛИГА, ХОЋУ ДА ИГРАМ У СРБИЈИ! Звезда Русије изненадила многе