НАЈБОЉИ КОМШИЈА НА СВЕТУ: Данас се Београд забелео, а овај човек одушевио је све (ФОТО)

10. 01. 2021. у 12:57

У БЕОГРАДУ је данас пао снег, а на друштвеним мрежама појавила се фотографија која је одушевила многе.

НАЈБОЉИ КОМШИЈА НА СВЕТУ: Данас се Београд забелео, а овај човек одушевио је све (ФОТО)

Фото: Принтскрин

Једна корисница Твитера објавила је фотографију човека који чисти снег са аутомобила и написала:

- Имамо комшију најбољег на свету. Ево га, чисти снег са свих аутомобила испред зграде. Он нема ауто.

"Чувајте комшију и позовите га на чај", "Срце од човека", "Добар комшија", "Човек за пример", "Живео комшија још сто година", само су неки од коменатара на овој друштвеној мрежи.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из Чавоглава - поред њега и Пленковић и први човек Загреба

БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба

ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.

14. 02. 2026. у 14:35

Коментари (0)

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!