"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ГА ПОЛИЦИЈА УХВАТИТИ" Комшије откривају детаље случаја напасника са Церака

СИГУРНОСНЕ камере у згради на Цераку снимиле су манијака који је извукао полни орган и спопао девојчицу у лифту.

НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ГА ПОЛИЦИЈА УХВАТИТИ Комшије откривају детаље случаја напасника са Церака

Фото: Принтскрин

За инцидент су станари зграде на адреси Бреза 10 сазнали након што је непознати мушкарац изломио камере у недељу у 5.30 часова. Они су премотавајући снимке, уочили напасника који је у петак улазио и истрчавао из зграде. Само је комшиница Н. К. уочила код младића да му се види полни орган.

Мушкарац се прво самозадовољавао пола сата, а када се девојчица појавила, он је пошао за њом.

- Видели смо на снимку да је скоро 30 минута стајао у ћошку и самозадовољавао се, а онда пет минута гледао у девојчицу када се појавила. Ушао је за њом и показао јој се док је стајала у лифту, а онда се степеницама спустила комшиница која је видела шта ради детету и појурила га, па је зато истрчао - каже Н. К.

Управник зграде Бојан Ђорђић каже да су сви у шоку због овог напада и нада се да ће мушкарац бити што пре ухваћен.

- Девојчица је чекала другарицу са четвртог спрата да иду на тренинг. Како она није могла да сиђе, морала је да уђе у зграду и тада је овај пошао за њом. Гледали смо камере и са суседне зграде и тамо има маску. Дај боже да га полиција што пре ухвати, сви смо у страху. Такав напад је био незамислив у нашем крају - испричао је управник зграде Бојан Ђорђић.

Напасник и мушкарац који је уништио камере се две различите особе јер се разликују по грађи, сматрају станари. Они, међутим, верују да су ова два мушкарца заправо саучесници у овом случају.

(Ало)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!