АДВОКАТ МИЛОРАД БОЈОВИЋ ОТКРИВА: Како је Окружни суд на Цетињу 27. јула 1933. манастиру издао тапију о власништву

Новости онлине

18. 09. 2021. у 17:45

АДВОКАТ Милорад Бојовић, координатор правног савета и пуномоћник Митрополије црногорско-приморске, у ауторском тексту за недељне "Новости" открива:

АДВОКАТ МИЛОРАД БОЈОВИЋ ОТКРИВА: Како је Окружни суд на Цетињу 27. јула 1933. манастиру издао тапију о власништву

Фото: Ђ.Марковић

  • Да ли је суд законитост стицања права својине нашао и у Завјештају Иван-бега Црнојевића
  • У којој мери је документ децидиран - да на ове парцеле право својине не полажу држава ни општина

Више о томе читајте у штампаном издању "Вечерњих новости" у недељу, 19. септембра

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ИДЕАЛАН СПОЈ: Ова ТРИ хороскопска пара добијају најлепшу децу