МИЛАН КНЕЖЕВИЋ БУДУЋИ ГРАДОНАЧЕЛНИК ПОДГОРИЦЕ? Мандић предлаже коалиционог партнера за носиоца листе
ЛИДЕР Нове српске демократије Андрија Мандић изјавио је да очекује да ће коалиција "За будућност Црне Горе" наступати и на наредним локалним изборима.

Фото МВП
- Пронаћићемо договор који је задовољавајући. На наредне изборе утицаће однос око владе и да ли ћемо се договорити. Имамо троје избора који су већ заказани и наредне године у Подгорици која је најважнија. Ја сам предложио Милана Кнежевића за носиоца листе. Верујем да је то човек који може да буде најбољи градоначелник. Видео са да је ова идеја сјајно прихваћена и верујем да ће бити градоначелник Подгорице - закључио је лидер Нове српске демократије.
Запратите Нпортал на Фејсбуку.
БОНУС ВИДЕО: ПОБЕДА ВЕРЕ: Безумље и насиље није спречило устоличење митрополита Јоаникија
Препоручујемо

"ЂУКАНОВИЋУ, ДОШАО ЂАВО ПО СВОЈЕ!" Андрија Мандић жестоко о Миловим мутним пословима
05. 10. 2021. у 22:11

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)