ДЕМОКРАТСКИ фронт ће упутити позив колегама за интерпелацију о раду министра спољних послова Црне Горе Ранка Кривокапића, казао је ексклузивно за ИН4С председник Демократске народне партије и један од лидера ДФ-а Милан Кнежевић.
Квалитет морске воде оцењиван је на 114 локација, почетком јуна, а резултати су показали да је на 86,8 одсто локација морска вода била одличног квалитета, на седам одсто доброг, а на 6,2 задовољавајућег квалитета. Анализу су обавили стручњаци из Института за биологију мора.
СУДИЈА за истрагу Основног суда у Бијелом Пољу,одредила је, након саслушања,мпритвор до 30 дана дана А.С. из Бијелог Поља, због основане сумње да је извршио кривично дело искоришћавање деце за порнографију.
Коментари (0)