НОВИ СКАНДАЛ У РЕЖИЈИ МОНТЕНЕГРИНА: Одвајање Зете од Подгорице наићи ће на јасан одговор народа
ПРЕДСЕДНИК Нове српске демократије Андрија Мандић казао је да се догодио нови скандал у режији председнице Скупштине Црне Горе Данијеле Ђуровић, која је неочекивано заказала нову седницу Парламента.

Фото: Д. Миловановић
- Супротно Пословнику и без договора на Колегијуму, председница Скупштине је насилно заказала седницу Парламента која има за циљ угуравање тачке дневног реда о преварном одвајању Зете од Подгорице - истакао је Мандић, наводећи да „мотиви оних који хоће крњу Зету као неодрживу општину, без ресурса и територија које јој историјски припадају, нису утемељени у вољи самих Зећана“.
- Упозоравамо их још једном да то не чине. Овај нечастан посао и разбојничко поступање наићи ће на јасан одговор народа - написао је Мандић на свом Твитер налогу.

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (1)