ОГЛАСИЛА СЕ УРА НАКОН ИЗБОРА: "Поражена политика ДПС-а и Бемакс коалиције"
НАКОН јучерашњих локалних избора у 14 општина може се са сигурношу рећи да демократија сада извесно живи у политичком животу Црне Горе и то је највећи капитал који је УРА донела држави, поручили су из партије Дритана Абазовића.

Фото: Б. Р.
-Имамо разлога за задовољство јер смо сачували бирачко тело, у многим општинама где нисмо били заступљени у локалном парламенту сада имамо своје представнике, у неким општинама резултат у односу на претходне изборне циклусе је бољи. УРА као озбиљан политички субјекат који гледа у будућност донео је у претходном периоду непопуларне али исправне одлуке које значе боље друштво, престанак политике подела и мржње, оштар обрачун са криминалом и корупцијом… Стали смо на чело фронта против мафије и не намеравмо да одступимо до краја. Политика ДПС-а и БЕМАX коалиције поражена је и овог пута а сада је време да се интензивније посветимо унутрашњем јачању и истрајном раду усмереном ка бољем животу свих наших грађана. Радује нас што опет показујемо да је наша политика европске, грађанске и еколошке државе магистрални правац за већину грађана у бирачком телу Црне Горе и што је таква политика будућност на којој ће почивати модерна Црна Гора, поручили су из ГП УРА.

"ТО ЛИЦЕ, ТЕ УСНЕ..." Трамп поново изазвао пажњу коментаром о својој портпаролки Каролин Левит (28)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поново је доспео у жижу јавности због необичног коментара о изгледу портпаролке Беле куће Каролин Левит.
14. 10. 2025. у 14:48

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон
РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.
14. 10. 2025. у 13:06

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)