ТРИ ПУТА "ПОСЕТИО" ИСТУ ФИРМУ: Због крађа ухапшен мушкарац у Рожајама

Милутин СЕКУЛОВИЋ

23. 11. 2022. у 18:10

ПОЛИЦИЈА у Рожајама расветлила је три кривична дела извршена у последњих месец дана у једном грађевинском предузећу и ухапсила М. М. (45) из Рожаја.

ТРИ ПУТА ПОСЕТИО ИСТУ ФИРМУ: Због крађа ухапшен мушкарац у Рожајама

Црногорска полиција / Фото Д. Миловановић

- Припадници полиције су извршили претрес породичне куће и других просторија које користи ово лице и тада су пронађени предмети, како се сумња, стечени извршењем ових кривичних дела.

М.М. је по налогу тужиоца лишен слободе, саопштила је Управа полиције Црне Горе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ Водитељка о тешкој болести

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести

ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.

15. 06. 2025. у 21:19

Коментари (0)

ИЗРАЕЛ ОВО НИЈЕ ЖЕЛЕО: Напао Иран, а само три дана касније...