ЗВЕЗДА СПРЕМИЛА МИЛИОНЕ! Игра у Суперлиги и има двојно држављанство! Ево колико шампион нуди за њега!

Црвено-бели се дали у потеру за фудбалером Железничара из Панчева, Силвестером Џаспером.

ЗВЕЗДА СПРЕМИЛА МИЛИОНЕ! Игра у Суперлиги и има двојно држављанство! Ево колико шампион нуди за њега!

Фото: Dusan Milenkovic/ATAImages/

Како сазнаје МаxБет Спорт, руководство Црвене звезде је кренуло у офанзиву на једно од два најбоља крилна нападача Суперлиге Србије.

Реч је о сјајном стрелцу из прошле сезоне Железничара из Панчева – Силвестеру Џасперу. На Маракани су спремни да "дизелки" плате више од 2.000.000 евра, уз одређене проценте од следеће продаје.

Силвестер Џаспер је рођен у Лондону пре 25 година, а има држављанства Бугарске и Нигерије. За Железничар је на 32 утакмице постигао седам голова уз шест асистенција.

Овај фудбалер би био хитно решење на позицији крила за Црвену звезду, за почетак Суперлиге Србије и квалификација за Лигу шампиона у јулу, будући да од Османа Букарија и Немање Радоњића из најсјајнијих дана, на Маракани није било продорних фудбалера.

Photo: Bane T. Stojanovic/ATAImages

Џаспер би био решење за уз леву аут линију, пошто је десно Лоизос Лоизу, а шансу би вребао са клупе млади Бугарин – Кристијан Балов.

Најављује се недељама уназад „трансфер бомба“ и може се очекивати да буду на позицији крила. Ипак, тек ако се стигне до плеј-офа за Лигу шампиона или уласка у најелитније европско клупско такмичење.

БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

АЈАКС НЕ ПРАШТА ПРОМАШАЈЕ! Војводина се херојски држала, али је четвороструки првак Европе делио лекције на „Карађорђу“!

Фудбалери Војводине поражени су од голандског Ајакса резултатом 1:4 (1:2), у првој утакмици другог кола квалификације за Лигу конференција.

23. 07. 2026. у 21:53

Коментари (0)

ЗНАЊЕ ЈЕ НАЈВАЖНИЈИ КАПИТАЛ: Млади из Србије међу најбољима у Европи уз подршку UniCredit Фондације