"СРЦА СВИХ ГРАЂАНА ДАНАС КУЦАЈУ КАО ЈЕДНО" У Рожајама данас и сутра дани жалости због погибије тројице младића (ФОТО/ВИДЕО)
ЗБОГ трагедије и смрти тројице Рожајаца, који су настрадали синоћ у тешкој саобраћајној несрећи, 18. и 19. фебруар, проглашени су данима жалости у Рожајама.

Фото: Приватна архива
Одлуком председника Општине Рожаје Рахмана Хусовића, субота 18. фебруар и недеља, 19. фебруар 2023. године проглашени су данима жалости на територији општине Рожаје, поводом смрти тројице младих Рожајаца, који су живот изгубили у тешкој саобраћајној несрећи, саопштено је из Општине Рожаје.
Узроци ове трагедије за сада нису познати.
Препоручујемо

ЈЕЗИВО НА МЕСТУ НЕСРЕЋЕ: Извучен аутомобил у којем су страдала тројица младића (ВИДЕО)
18. 02. 2023. у 11:02

СТРАВИЧНА НЕСРЕЋА У ЦРНОЈ ГОРИ: Троје мртвих, четвртом се боре за живот
17. 02. 2023. у 23:36

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)