НЕЗАДОВОЉНИ ПЕНЗИОНЕРИ ИЗ БИЈЕЛОГ ПОЉА БЛОКИРАЛИ РАСКРСНИЦУ:Траже веће пензије и Закон о Пио
ТРАЖИМО повећање понзија сразмерно расту плата, усклађивање средњих пензија обзиром да је досадашњим повећавањем пензија дошло да изједначавања пензија са 15 и 40 година радног стажа што је апсолутно нереално.

М. С.
Ово је на протесту приликом којег је блокирана раскрсница Рибаревине на размеђу путева који воде ид југа ка северу Црне Горе и даље ка Србији казао председник Удружења пензионера у Бијелом Пољу Милан Минић.
Он је у име пензионера затражио "хитно доношења новиг Закона о пензијско-инвалидском осигурању "јер ову популацију не искључивати из друштвеног живота јер могу дати значајан допринос".
- Брига и немоћној, болесној и лако рањивој популацији изостала је на свим пољима. Повод данашњег окупљана пензионера јесте да искажемо незадовољство на ћутање државних институција на наше захтеве који се односе на животни стандард пензионера и неодостатак средстава за завршетак станова намењених пензионерима - казао је Минић.

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама
ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.
27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"
КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.
28. 07. 2025. у 22:12
Коментари (0)