ВОЖЊА ДАСКЕ КОБНА ПО ЖИВОТ: Девојка се утопила у Сутомору, младића спасили
ДЕВОЈКА чији идентитет још није саопштен утопила се данас на 20-так метара од обале у Сутомору. Незванично, трагично је страдала туристкиња из Молдавије. Службе трагања и спашавања на мору успели су спасити младића који је би са несрећном девојком.
Фото: Принтскрин/Јутјуб
Према сазнањима Новости, група младих Молдаваца је данас из барске Марине на суп даскама испловила и убрзо су изгубили контролу. Јак јужни ветар одвукао их је иза Голог Брда у Сутомору. Изгубили су могућћност управљања услед великих таласа.
- Очајнички су покушавали да се докопају Сутоморске плаже, а Поморско оперативни центар је добио информацију у 16:45 часова те је упркос олујном југу испловио спасилачки чамац САР-1 са посадом Јасмин Коковић, Никола Бошковић и Марко Чејовић. Две младе особе тридесетих година су успеле да дођу до плаже на коју су их таласи избацили. Посада чамаца САР-1, ризикујући сопствене животе се примакла чамцем стенама како би спасили двоје младих које су таласи бацили на камениту обалу. Задњим атомима снаге дошли су до стена, али женској особи, на жалост, није било спасла, навео је начелник Службе трагања и спасавања у Управи поморске сигурности и управљања лукама (УПСУЛ) Жарко Лукшић. .
У Сутомору су припадници службе МУП ЦБ Бар, Сектор граничне полиције и Завод за хитну медицинску помоћ да збрину младе Молдавце.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)