ПОТПУНО ЛУДИЛО НА ПОЛИТИЧКОЈ СЦЕНИ ЦРНЕ ГОРЕ: Ратују против Шешеља због жене која би рушила цркве, а иза свега се крије нови удар на Србе
У ЦРНОЈ Гори као да се утркују разни маргиналци у осудама књиге председника СРС Војислава Шешеља у којој се у наслову спомиње бивша црногорска политичарка Драгиња Вуксановић Станковић.

Фото: Принтскрин
- Та књига се добро продавала на Сајму књига, па је дошла до Црне Горе. Свако ко је дошао из Црне Горе на мој штанд је купио ту књигу - рекао је Шешељ.
Делује и да се ради и о новој кампањи мржње против српског народа у Црној Гори, имајући у виду да је ничим изазван данас предмет напада због Шешељеве књиге од стране озглоглашеног ДПС-а био и председник Скупштине Црне Горе Андрија Мандић.
Ипак, оно што посебно брине је степен подршке коју је добила жена која се залаже за рушење цркве у Румији, Србе из Црне Горе је називала "посрбицама", а сама је признала да јој је мајка православна Српкиња...
Препоручујемо

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"БРАТЕ, МОРАМ!" Шта је Бора пред смрт урадио за Жељка
ПОСЛЕ вести о смрти фронтмена групе "Рибља Чорба", која је потресла регион у септембру прошле године, многе славне личности огласиле су се како би поделиле своје успомене на Бору Ђорђевића.
25. 06. 2025. у 08:29
Коментари (0)