ДОК ИМ СЕ СУДИ ЗА УБИСТВО У ПОКУШАЈУ, ''ПОЛОМИЛИ'' ЧОВЕКА: У Никшићу ухапшене две особе због насилничког понашања и наношења тешких повреда
ЗБОГ сумње да су починили кривично дело насилничко понашање у стицају са кривичним делом тешка телесна повреда,полиција је у Никшићу ухапсила Н.К. (28) и а старог 17 година.

В.К.
У улици Јосипа Сладеа, у Никшићу, испред једног угоститељског објекта дошло до свађе и туче између више особа. Доласком пред локал полиција је затекла три лица која су имала видне повреде, због чега су превезени у Медицински центар Никшић ради указивања лекарске помоћи.
- Једном од њих су констатоване тешке телесне повреде - лом виличне кости, и он је због озбиљности повреда превезен у Клинички центар Црне Горе ради даљег болничког лечења. Другом су такође констатоване тешке телесне повреде у виду прелома леве ноге. Две особе су задобиле лаке телесне повреде - кажу из Управе полиције Црне Горе.
Полиција је оперативним радом дошла до сумње да су Н.К. (28) и малолетник (17) задавањем више удараца нанели тешке и лаке телесне повреде оштећенима, а након тога се удаљили.
- Тужилац је наложио да се Н.К. и поменути малолетник лише слободе због сумње да су извршили криивчно дело насилничко понашање у стицају са кривичним делом тешка телесна повреда, кажу из полиције и напомињу да су осумњичене особе повратници у извршењу кривичних дела против живота и тела.
- Н.К. је 2022.године извршио кривично дело убиство у покушају у стицају са кривичним делом недозвољенодржање оружја и експлозивних материја на штету суграђанина. Он је тада оштећеном нанео тешке телесне повреде употребом ватреног оружја. Судски поступак против овог лица је у току. Такође, осумњичени малолетник је 2023. године извршио кривично дело убиство у покушају на штету суграђанина, којем је нанео повреде употребом хладног оружја - ножа, те је судски поступак против њега у току - саопштила је полиција.

ВИШЕ ОД 200 ДЕЦЕ ОТРОВАНО У ШКОЛИ, А ОНДА СЕ ПОЈАВИО СНИМАК ИЗ КУХИЊЕ: Камера открила све, ухапшено осам особа (ВИДЕО)
ВИШЕ од 200 деце у једној школи у Кини има повишен ниво олова у крви након што је у њихову храну додаван отровни пигмент – наводно како би изгледала примамљивије.
12. 07. 2025. у 21:32

ОТКРИВЕН УЗРОК ПАДА БОИНГА СА 260 ПУТНИКА: Аудио снимак пилота из кокпита само продубљује мистерију
ИСТРАЖИТЕЉИ су открили узнемирујуће детаље у оквиру прелиминарне истраге пада авиона компаније Air India, на лету 171, у којем је у јуну страдало 260 особа.
12. 07. 2025. у 15:36

СЛАВИМО ПЕТРОВДАН: Шта се данас не ради и шта треба умесити
СРПСКА православна црква и њени верници данас прослављају Петровдан, празник који је посвећен светим апостолима Петру и Павлу.
12. 07. 2025. у 07:34
Коментари (0)