Традиционалном Светосавском академијом, изложбом радова насталих у школи калиграфије „Архимандрит Јосип Троповић“ и доделом награда херцегновског огранка Српског културно просветног друштва Просвета најбољим учесницима литерарног конкурса „Изборити се против злог у себи“ и просветним радницима, завршени су програми посвећени Светом Сави.
ПРЕДСЕДНИК Општине Будва Никола Јовановић прогласио је 29. јул за Дан жалости у тој општини због трагедије која се данас догодила на Словенској плажи, када је мушкарац убио свог брата и братанца.
У пуцњави у Будви која се догодила на Словенској плажи данас су убијени отац и син. За двоструко убиство осумњичен је С. С. (65) брат, односно стриц убијених, који је ухапшен.
Коментари (0)