ХАПШЕЊЕ НА ЦЕТИЊУ:Задржавање због лажног сведочења пред тужиоцем

Милутин СЕКУЛОВИЋ

07. 04. 2025. у 18:57

СЛУЖБЕНИЦИ Одељења безбедности Цетиње лишили су слободе В. К. (19) изнЦетиња, због сумње да је приликом саслушања у тужилаштву дао лажни исказ.

ХАПШЕЊЕ НА ЦЕТИЊУ:Задржавање због лажног сведочења пред тужиоцем

В.К.

Он је сведочио у вези догађаја од 8. марта ове године када је дошло до туче између више лица у једној цетињској улици. 
- Због сумње да је починио кривично дело давање лажног исказа лишен је слободе В.К.(19) из Цетиња, који је приликом саслушања пред тужиоцем Основног државног тужилаштва у Цетињу у вези туче до које је дошло 8. марта, дао исказ о догађају о којем није имао сазнања, како би што пре завршио са давањем исказа и напустио тужилачке просторије.Након саслушања, лицу В.К. је одређено задржавање - саопштила је након овог хапшења Управа полиције Црне Горе.
Да подсетимо, у тучи 8. марта једно лице је задобило тешке телесне повреде а идентификована су два од пет учесника догађаја.
-Лишени су слободе А.М.(33) оперативно интересантно лице, и М.М.(33) припадник једне организоване криминалне групе, због сумње да су починили кривично дело учествовање у тучи. М.М. се тренутно налази у притвору, кажу из полиције.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

ПОКОЉ РУСА КОД ПОКРОВСКА, ОБЈАВЉЕНИ СНИМЦИ: Кренули у напад под окриљем магле, погинуло око 90 војника (ВИДЕО)

УКРАЈИНСКЕ снаге одбиле су велике руске нападе у једном дану у правцу Покровска, у Доњецкој области, усмртивши око 90 руских војника, јавља Кијев пост.

01. 02. 2026. у 16:56

Коментари (0)

САВЕТИ СТРУЧЊАКА: Колико често треба прати јастуке и када је право време да их замените?