ИНЦИДЕНТ НА ЦЕТИЊУ: Припадник полиције се нехотице упуцао током интервенције на Дворском тргу

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

27. 07. 2025. у 18:56

ЦЕТИЊСКА полиција је саопштила да испитује околности под којима је данас у преподневним сатима један полицијски службеник повредио самог себе из ватреног оружја током интервенције на Дворском тргу.

ИНЦИДЕНТ НА ЦЕТИЊУ: Припадник полиције се нехотице упуцао током интервенције на Дворском тргу

Фото: Б. Д.

Неколико грађана обратило се јутрос полицији тражећи помоћ због пса расе кангал који је лутао градским тргом, страхујући да би пас могао да угрози безбедност људи, пренеле су подгоричке Вјести.

Након што комунална полиција није успела да уклони опасног пса, на лице места су изашли припадници цетињске полиције.

Током покушаја да заштите грађане и уклоне пса са улице, наводно је дошло до употребе бибер спреја, а потом и ватреног оружја, при чему је полицајац сам себе ранио из ватреног оружја, наводи подгорички дневник.

Полиција утврђује све околности овог догађаја, али за сада није познато како је дошло до самоповређивања припадника цетињске полиције.

(Танјуг)

БОНУС ВИДЕО - Потрага за деловима тела код Лазаревца

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!