НИКШИЋАНИ УСТАЛИ И ВЕЧЕРАС: Протестна шетња против спорног закона - улицама одјекује "Готов је!" (ФОТО/ВИДЕО)
ВЕЛИКИ број Никшићани спрема се у протесну шетњу како би исказали отпор према Закону о слободи вероисповести.
Фото: В.К.
На Тргу Шака Петровића појавио се песник Аћим Вишњић, некадашњи посланик СРС у црногорској скупштини.
Са собом је донео ципеле које је носио у Спужу док је деведесетих био политички осуђен.
Фото: В.К.
- Ове затворске ципеле чекају Мила Ђукановића, казао је Вишњић, бурно поздрављен у повике "Готов је!".
Фото: В.К.
Препоручујемо
ПОВРЕЂЕНИ ПРЕБАЦИВАО БОМБУ: Нови детаљи о експлозији у подгоричком насељу Забјело
24. 08. 2020. у 16:56
ЦРНОГОРЦИ СА КОСОВА И МЕТОХИЈЕ: Глас опозицији на изборима у Црној Гори
24. 08. 2020. у 16:00
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)